POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Spotkanie z mieszkańcami Jarosławia

121 września w jarosławskiej hali MOSiR odbyło się spotkanie parlamentarzystów oraz członków Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami miasta i powiatu.

Niestety ze względu na chorobę swój przyjazd musiał odwołać prezes PiS Jarosław Kaczyński. W spotkaniu uczestniczyli: wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, poseł do Parlamentu Europejskiego Tomasza Poręba, senator Alicja Zając, senator Andrzej Matusiewicz, senator Zdzisław Pupa oraz posłowie: Piotr Babinetz, Stanisław Ożóg, Stanisław Piotrowicz, marszałek Województwa Podkarpackiego – Władysław Ortyl i przewodniczący Zarządu Miejskiego PiS w Jarosławiu – burmistrz Andrzej Wyczawski.

Parlamentarzyści odpowiadali na liczne pytania zebranych dotyczące spraw związanych z naszych regionem, a także o ogólnej sytuacji w kraju. Poruszano kwestie likwidowanych instytucji i firm na Podkarpaciu, służby zdrowia, emerytur i gospodarki. Mówiono także o rosnącym bezrobociu, braku inwestycji oraz likwidowaniu szkół. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Jarosławia.

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści