POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Spotkanie w Żurawicy

W niedzielę, 25 września, kandydujący do Sejmu RP Marek Kuchciński wraz z prof. Waldemarem Paruchem, Stanisławem Bajdą oraz kandydatem na senatora – Andrzejem Matusiewiczem, spotkali się w miejscowym Domu Katolickim z dość licznie przybyłymi mieszkańcami Żurawicy.

 

Marszałek Kuchciński oraz pozostali kandydaci przybliżyli program „Prawa i Sprawiedliwości”. Stawia on na solidarny i zrównoważony rozwój kraju oraz dowartościowuje – główne poprzez inwestycje infrastrukturalne i oświatowe – słabiej rozwinięte województwa Polski wschodniej, w tym także Podkarpacie.

 

Przypomnieli, że niektóre inwestycje zaplanowane przez poprzedni rząd w ramach programu operacyjnego dla Polski Wschodniej (m.in. droga ekspresowa S-19 – od granicy litewskiej na Podkarpacie i do Słowacji, a także droga ekspresowa od węzła autostradowego w Radymnie do przejścia granicznego w Medyce, południowy fragment obwodnicy przemyskiej do Malhowic, jak również zaprojektowane wówczas nowe przejście graniczne Malhowice-Niżankowice) zostały przez rząd Donalda Tuska wykreślone.

 

Natomiast wiele inwestycji już zbudowanych, czy też aktualnie realizowanych na terenie Podkarpacia (takich jak np. obwodnice miast oraz kilka dróg regionalnych), zostało rozpoczętych lub zainicjowanych jeszcze przez władze rządowe lub samorządowe „Prawa i Sprawiedliwości” – a teraz, w kampanii wyborczej, pewien poseł Platformy Obywatelskiej nieuczciwie przypisuje sobie te zasługi. 

{gallery}spotZurawica2011{/gallery}

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści