POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Spotkanie opłatkowe parlamentarzystów w Sejmie

Boże Narodzenie to czas szczególny. Czas radosny, przepełniony nadzieją, atmosferą pojednania i wzajemnej życzliwości. Spotkania opłatkowe to naprawdę dobra tradycja. Pielęgnując uczucia, które rodzą się w sercach każdego z nas, przełamujemy symboliczny chleb i składamy sobie życzenia, przepełnieni nadzieją na nadchodzącą przyszłość powiedział Marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

Marszałek życzył także  sukcesów w działalności poselskiej i senatorskiej, w działalności obywatelskiej oraz w życiu rodzinnym i osobistym. – Niech święta upłyną Państwu w radosnej i spokojnej atmosferze. Niech, tak jak zawsze, Gwiazda Betlejemska wskazuje nam drogę nadziei – powiedział.

Metropolita warszawski przypomniał za Janem Pawłem II  definicję polityki, jaką daje w zadaniach świeckich w Kościele – że polityka to roztropna troska o dobro wspólne. To tak piękna definicja, że w naszej codziennej rzeczywistości może się wydawać wręcz idealistyczną, niemożliwą, ale tak ją widział papież i tak potrzebujemy, takiej waszej postawy potrzebujemy – i z byciem dla innych ludzi, i z byciem solidarnym ze wszystkimi, żeby rzeczywiście roztropnie się troszczyć o dobro wspólne.

Na przedświątecznym spotkaniu obecny był także marszałek Senatu Stanisław Karczewski, członkowie prezydiów obu izb oraz parlamentarzyści.

DSCF7885 KU251710 KU251730 KU251873 KU251953 KU251991RZ__0522

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści