POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Przedstawiciele lokalnych struktur PiS rozmawiali o koniecznych reformach na poziomie ogólnopolskim i samorządowym

– Wprowadzenie zmian nie będzie łatwe, ale musimy się ich podjąć, aby Polska była lepsza – przekonywał  prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Dziś w Rzeszowie odbyło się spotkanie lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Poruszano na nim temat wyborów samorządowych, zmiany ordynacji wyborczej, problemy lokalne i ogólnopolskie. Prezes PiS mówił o koniecznych zmianach oraz reformach, które powinny nastąpić. – Będziemy atakowani, ale jeśli się zmobilizujemy do ciężkiej pracy, to mamy duże szanse na zwycięstwo. Możemy sprawić, żeby Polska była lepsza i pchnąć Ją do przodu ku rozwojowi – zapewniał. Były premier mówił również, że historycznym obowiązkiem partii wobec Polski jest zmiana postkomunistycznego systemu.

Według Jarosława Kaczyńskiego niektóre reformy, jak chociażby służby zdrowia, uderzą w interesy różnych grup, co spotka się ze sprzeciwem i atakami. Zapewnił przy tym, że już wprowadzone reformy, np. szkolnictwa, są dobrze przygotowane.

Spotkanie prowadził marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Obecni byli m.in. marszałek Senatu Stanisław Karczewski, wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński oraz  rzecznik PiS Beata Mazurek. Wizyta Prezesa PiS na Podkarpaciu wpisuje się w cykl spotkań  z przedstawicielami regionalnych struktur partii.

DSCF0770-001 DSCF0808 DSCF0826 DSCF0785DSCF0859

 

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści