POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Prawo i Sprawiedliwość bliżej ludzi. Wspólnie rozmawiajmy o Polsce

Tysiące przejechanych kilometrów, setki odwiedzonych miast, dziesiątki tysięcy Polaków uczestniczących w spotkaniach – tak po kilku tygodniach wygląda bilans objazdu Polski przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości i polityków z kierownictwa partii.

„Zawsze ceniłem i na­dal cenię sobie najbardziej bezpośredni kontakt z Polakami” – mówi Jarosław Kaczyński – „To okazja do pokazania naszych pomysłów bez żadnych zakła­mań czy przeinaczeń medialnych. Prze­konuję, że jesteśmy realną alternatywą dla złych rządów, że w dobrze pojętym interesie milionów Polaków leży głoso­wanie na Prawo i Sprawiedliwość” – dodaje prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński, wiceprezesi partii: Beata Szydło, Mariusz Kamiński, Adam Lipiński oraz wicemarszał­ek Sejmu RP Marek Kuchciński, szef Klubu Parlamentarnego PiS Ma­riusz Błaszczak, a także przewod­niczący Komitetu Wykonawczego Joachim Brudziński planują odwiedzić wszystkie powiaty. W trakcie spotkań politycy PiS rozmawiają bezpośrednio z mieszkańcami i przedstawicielami lokalnych władz, zapoznają ich z programem Prawa i Sprawiedliwości i, przede wszystkim, wysłuchują problemów, którymi codziennie żyją miliony Polaków.

{gallery}nowytarg{/gallery}

Powyżej zdjęcia ze spotkania 19 maja tego roku wicemarszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego i pani poseł Anny Paluch z mieszkańcami Nowego Targu.

Rosnące bezrobocie, źle działająca służba zdrowia, niskie emerytury, brak perspektyw dla młodych ludzi, zapaść demograficzna, emigracja zarobkowa, trudna sytuacja mieszkańców wsi i mniejszych miast, gdzie likwidowane są instytucje ważne dla lokalnych społeczności – to problemy, z którymi nie potrafi sobie poradzić obecny rząd. Politycy PiS przedstawiają konkretne rozwiązania, m.in. projekty ustaw, wykazując, iż Prawo i Sprawiedliwość jest jedyną realną alternatywą dla złych i nieudolnych rządów Donalda Tuska.

Spotkania z politykami PiS są okazją do poznania naszych pomysłów dot. rozwiązywania problemów Polski. Dlatego też dziękujemy Państwu za liczny w nich udział. Wspierajcie nas aktywnie w budowaniu Polski solidarnej, sprawiedliwej, nowoczesnej, silnej i bezpiecznej.

Na www.pis.org.pl znajdziecie Państwo relacje ze spotkań, które już się odbyły oraz informacje o miejscach, które odwiedzimy w najbliższym czasie. Zapraszamy do udziału w spotkaniach z politykami PiS. Przekazujcie informacje o tym, gdzie będziemy swoim najbliższym, sąsiadom i znajomym.

Wspólnie porozmawiajmy o Polsce!

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści