POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Ponad sześć milionów osób zaufało PiS-owi. W 10 powiatach Podkarpacia głos na partię Jarosława Kaczyńskiego oddało przeszło 70 proc.

Prawo i Sprawiedliwość z ponad 45-proc. poparciem w wyborach do europarlamentu zostawia inne partie polityczne daleko w tyle. – Jesteśmy pierwszą partią po 89. roku, która realizuje swój program – mówił kilka dni przed wyborami do PE Marek Kuchciński. Ta wiarygodność przełożyła się na najlepszy po 1989 roku wynik we wszelkiego rodzaju wyborach, jaki kiedykolwiek uzyskała jakakolwiek partia.

Program niwelujący ubóstwo wśród najmłodszych, wcześniejsza emerytura, trzynasta emerytura, mniejsze podatki to jedne z wielu zmian na lepsze, jakie wprowadził PiS. Wyniki ostatnich wyborów dowodzą, że Polacy wyraźnie odczuli, że dla partii rządzącej obietnice nie są tematem zamkniętym wraz z drzwiami lokali wyborczych.

Sprawność administracji rządowej i troska o powodzian na Podkarpaciu pozwoliły utrzymać tam najwyższy wynik w kraju. Średnia regionu przekroczyła 65 proc., a w 10 powiatach – aż 70 proc.

mo

PKW
Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści