POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Podziękowanie Posła na Sejm RP Marka Kuchcińskiego złożone na ręce samorządowców bieszczadzkich

Szanowni Państwo,

uprzejmie dziękuję za okazane przez Państwa wsparcie w dniu 09 sierpnia 2019 r. w trakcie konferencji prasowej w Ustrzykach Dolnych.

            Wdzięczny jestem za pełne życzliwości słowa, cenne dla mnie, bo płynące  z bliskich memu sercu Bieszczad oraz Ziemi Przemyskiej. Państwa wspólne oświadczenie traktuję jako dowód zaufania, że podołałem roli i wyzwaniom, które stanęły przede mną w VIII Kadencji Sejmu RP, a moja obecność w Państwa stronach przyniosła samorządom podkarpackim wymierne korzyści.

W swojej pracy kierowałem się przekonaniem, że Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej nie jest organem ograniczonym w wykonywaniu swojej funkcji tylko do Sejmu i Warszawy, lecz osobą, której powinnością jest aktywne uczestniczenie w sprawach międzynarodowych, krajowych i lokalnych, w szczególności w małych miejscowościach, gdzie należy udzielić większego wsparcia. Moje wizyty na Podkarpaciu oraz w Bieszczadach były wyrazem realizacji ustalonego przeze mnie planu działania.

Pragnę Państwa zapewnić o moim dalszym wsparciu i współpracy we wszystkich ważnych sprawach, szczególnie tych, które Państwo w oświadczeniu wymieniliście oraz innych, o których niejednokrotnie rozmawialiśmy. Nadal pragnę uczestniczyć w spotkaniach zarówno z samorządowcami, jak i mieszkańcami, które mogą się przyczynić dla rozwiązania nękających region bieszczadzki problemów.

Niniejsze podziękowania kieruję nie tylko do uczestników konferencji samorządowców bieszczadzkich z dnia 09 sierpnia 2019 r., lecz do wszystkich osób, które okazały mi wsparcie w związku z prowadzoną przeciwko mnie, a pośrednio również przeciwko środowisku Prawa i Sprawiedliwości, zorganizowanej akcji medialnej liberalno-lewicowych mediów”  

Z wyrazami szacunku,

Marek Kuchciński

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści