POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Podkarpacie: Marek Kuchciński z wizytą w gminie Tryńcza

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński, spotkał się z mieszkańcami gminy Tryńcza, gdzie w wyborach do PE poparcie dla PiS wyniosło ponad 80 proc.

Liczne grono przybyłe na spotkanie świadczy zarówno o zadowoleniu z zarządzania i inwestycji w mieście (Ryszard Jędruch został wybrany w 2018 na najlepszego wójta w kraju), jak i dobrze służących mieszkańcom programach i reformach Prawa i Sprawiedliwości.

Marek Kuchciński rozmawiał ze swoimi wyborcami o tym, jak widzą sprawy kraju z perspektywy ich gminy, co jeszcze można zmienić i naprawić. Dyskutowano o Polsce i wprowadzonych programach, jak 500  zł dla dzieci, wyprawka szkolna, obniżenie wieku emerytalnego, reforma szkolnictwa, 13. emerytura, uszczelnienie systemu podatkowego, co pozwoliło na przeprowadzanie reform, które pomogły najbardziej potrzebującym, obniżenie podatku CIT, zniesienie podatku dla młodych, a także o sprawach lokalnych, podkarpackich związanych ze zrównoważonym rozwojem – jak choćby zaangażowanie rządu w ponowne uruchomienie fabryki wagonów w Gniewczynie.Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści