POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

niezalezna.pl: Politycy PiS uczcili pamięć ofiar Smoleńska

Równo trzydzieści pięć miesięcy po katastrofie smoleńskiej, posłowie PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele po raz kolejny oddali hołd ofiarom tragedii – składając, jak co miesiąc, wieniec przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Uroczystość zaczęła się o godz. 8 Mszą św. w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca sąsiadującym z Pałacem Prezydenckim.Zebrani przed Pałacem mieli flagi przepasane kirem i krzyże. Niektórzy nieśli zdjęcia Lecha i Marii Kaczyńskich oraz innych ofiar katastrofy lotniczej z 10 kwietnia 2010 r.

Zebrani modlili się. Politycy Prawa i Sprawiedliwości złożyli kwiaty i zapalili znicze. Po tym jak Jarosław Kaczyński złożył wieniec przed siedzibą głowy państwa, wspólnie odmówiono modlitwę. Zobacz fotorelację.

10 marca minęło 35 miesięcy od katastrofy smoleńskiej. To największa tragedia w historii powojennej Polski. W katastrofie zginął prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz kilkadziesiąt najważniejszych osób w państwie polskim.o małżonka Maria oraz kilkadziesiąt najważniejszych osób w państwie polskim

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści