POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Marek Kuchciński: Życzę Państwu oraz Państwa najbliższym wiele spokoju i wytchnienia od trosk dnia codziennego. Niech każdy dzień Nowego Roku będzie pełen pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, a także upłynie w dobrym zdrowiu

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński przekazał świąteczne życzenia Prezydentowi Przemyśla, Staroście oraz mieszkańcom swojego rodzinnego miasta.

Święta  Bożego  Narodzenia  to czas  wyjątkowy.  Czas  pełen  radości,  ciepła i wzajemnego zrozumienia. Dobrą tradycją stały się spotkania opłatkowe, podczas których w gronie przyjaciół i znajomych przeżywamy radość z okazji zbliżających się Świąt. Zatrzymujemy się na chwilę refleksji, przełamujemy symboliczny chleb i składamy sobie wzajemnie życzenia, przepełnieni nadzieją na nadchodzącą przyszłość.

Korzystając z tej wyjątkowej okazji, życzę Państwu oraz Państwa najbliższym wiele spokoju i wytchnienia od trosk dnia codziennego. Niech każdy dzień Nowego Roku będzie pełen pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, a także upłynie w dobrym zdrowiu.

Raz jeszcze serdecznie pozdrawiam i łączę wyrazy szacunku.

Marek Kuchciński

LIST

m cho

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści