POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Marek Kuchciński w Rybniku: Śląsk potrzebuje tak silnego ambasadora jak Bolesław Piecha

W sobotę, 23 marca, z wizytą na Śląsku gościł wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Marek Kuchciński w związku ze zbliżającymi się wyborami uzupełniającymi. Odwiedziny w okręgu rozpoczęło spotkanie w Rybniku z członkami PiS, rybnickimi radnymi z ramienia partii oraz sympatykami partii.

Do zebranych gości wicemarszałek Sejmu RP wygłosił krótkie przemówienie, w którym podkreślał jak ważny jest start Bolesława Piechy w wyborach uzupełniających na Śląsku. „Śląsk potrzebuje tak zaangażowanego i silnego ambasadora jak Bolesław Piecha” – przekonywał Marek Kuchciński.

{gallery}Rybnik{/gallery}

Następnie odpowiadał na pytania z sali, głównie o potrzebie zmiany na Śląsku, a także o problemach ogólnopolskich.

Po spotkaniu Bolesław Piecha oraz wiceprezes PiS Marek Kuchciński udali się na konferencję prasową zorganizowaną z dziennikarzami oraz przedstawicielami lokalnych mediów w Biurze Zarządu Okręgowego Okręgu nr 30 w Rybniku przy ul. Sobieskiego 1.

Ostatnim aczkolwiek niezwykle ważnym punktem wizyty był udział Bolesława Piechy oraz Marka Kuchcińskiego w Wielkanocnym Jarmarku na rybnickim rynku. Ta wyjątkowa okazja do bezpośredniego spotkania się Bolesława Piechy z wyborcami w Rybniku dała możliwość podzielenia się swoimi uwagami o bieżących problemach oraz napotykanych trudnościach w codziennym życiu.

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści