POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Marek Kuchciński do “Terytorialsów”: Stoją przed Wami ważkie i trudne zadania wobec współczesności, jak i wolnościowego dziedzictwa

147 żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. pułkownika Łukasza Cieplińskiego ps. Pług, złożyło w Tarnobrzegu przysięgę wojskową. List do nowych “Terytorialsów” skierował Marek Kuchciński.

Przekonany jestem, że zarówno dla żołnierzy, jak i ich najbliższych przysięga jest wyjątkowym momentem w życiu, chwilą, która budzi wzruszenie, radość i dumę, jak również na zawsze pozostanie we wspomnieniach. Bez względu na czas, miejsce i okoliczności, słowa roty zapadają głęboko w serca. Są wielkim zobowiązaniem podjętym do końca życia, zobowiązaniem wobec ojczyzny i narodu. Przed żołnierzami 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej stoją ważkie i trudne zadania wobec współczesności, jak i wolnościowego dziedzictwa. Nie mam wątpliwości, że z nich wszystkich wywiążecie się państwo wzorowo. Jeszcze raz gorąco gratuluję nowo zaprzysiężonym – napisał marszałek Sejmu.

LIST

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści