POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

List z życzeniami dla jarosławskich górników zakładu gazowniczego

Wicemarszałek Sejmu RP, Marek Kuchciński, skierował serdeczne życzenia do pracowników Zakładu Gazowniczego w Jarosławiu, którzy 24 listopada uroczyście obchodzą Barbórkę – Dzień Gornika.

 

Wicemarszałek w okolicznościowym liście napisał między innymi:

 

,,Pragnę wyrazić wielki szacunek wobec wszystkich, którzy wytrwale i z oddaniem wykonujecie pracę o ogromnym znaczeniu dla naszej gospodarki narodowej i dla milionów polskich rodzin. Jest to szczególnie istotne w obliczu kryzysu paliwowego, który dobitnie uświadamia nam wszystkim, jak bardzo Polsce potrzebna jest dziś dywersyfikacja dostaw gazu.

 

Uroczystość jest także okazją do wyrażenia naszego uznania dla wszystkich, dzięki którym praca w kopalniach jest bezpieczniejsza, wydajniejsza i bardziej opłacalna.

 

Nie sposób nie wspomnieć w tym dniu o tych, którzy pracę w przemyśle wydobywczym przypłacili własnym życiem – o ofiarach katastrofy w Kopalni Wujek w Rudzie Śląskiej, w Kopalni Halemba, w Kopalni Boryna i w wielu innych. Dlatego życzę wszystkim górnikom, aby święta Barbara otaczała Was nieustanną opieką.

 

Z okazji Dnia Górnika na Państwa ręce pragnę złożyć wszystkim Pracownikom Zakładu Gazowniczego w Jarosławiu życzenia zdrowia, szczęścia i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.”

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści