POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości „PiS bliżej ludzi. Polska jest jedna. Podsumowanie objazdu Polski powiatowej w roku 2013”

article22646 9446W dniu 25 stycznia (sobota) br. w Przysusze (woj. mazowieckie) odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości podsumowująca wizyty przedstawicieli PiS we wszystkich powiatach w Polsce w 2013 roku. Politycy odwiedzali mniejsze miejscowości pod hasłem „PiS bliżej ludzi. Polska jest jedna”.

„Wszyscy Polacy, niezależnie od tego w jakim regionie się urodzili, powinni mieć równe szanse i prawa. To jest fundamentalna kwestia” – podkreślał Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas sobotniej konwencji. Jak dodał chodzi o równe szanse, równe prawa niezależenie od tego, kto gdzie się urodził. „W jakiej grupie społecznej, w jakim regionie, w jakiej miejscowości, w mieście czy na wsi, w dużym mieście, czy w małym mieście. Równe prawa, równe szanse, to jest kwestia niesłychanie ważna, podstawowa, fundamentalna” – oświadczył.

Do Przysuchy przyjechali przedstawiciele powiatów z całej Polski. Podczas konwencji zawarli głos przedstawiciele tzw. Polski powiatowej m.in. Grażyna Zagrobelna – powiat lubaczowski (okręg wyborczy nr 22).

We wszystkich spotkaniach w ramach w/w wizyt uczestniczyło ponad 60 000 mieszkańców. Politycy PiS przejechali ponad 49 000 kilometrów, w drodze byli 654 godziny, czyli ponad 27 dni.

Wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński w ramach tych objazdów odbył 52 spotkania z mieszkańcami powiatów ziemskich. Łącznie wszystkich spotkań odbyło się 320 w 314 powiatach ziemskich.

Członkowie władz PiS spotykali się z mieszkańcami, przedstawicielami lokalnych władz, aby rozmawiać o sprawach dla nich najważniejszych. W trakcie tych wizyt politycy PiS przedstawiali program ugrupowania, poznawali problemy, którymi codziennie żyją miliony Polaków.

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści