POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Akademia Polityczna Prawa i Sprawiedliwości w Województwie Podkarpackim

 

Od dłuższego już czasu obserwujemy, jak w Polsce celowo niszczy się świadomość obywatelską, jak życie publiczne staje się polem politycznych manipulacji, jak wiedza ekonomiczna jest zakłamywana na potrzeby finansowych oszustów.

 

Równocześnie wśród Polaków, a szczególnie młodego pokolenia, coraz powszechniejsza staje się nieznajomość zarówno najnowszej historii, jak i realiów bieżącej polityki.

 

W tej sytuacji Prawo i Sprawiedliwość, które dąży do nadania działalności publicznej charakteru narodowej służby, podejmuje starania o upowszechnienie edukacji politycznej, ekonomicznej i historycznej.

 

Służy temu Akademia Polityczna PiS, organizująca cykl spotkań, wykładów i szkoleń, przeznaczonych zarówno dla członków i sympatyków naszej partii, jak dla szerszego grona słuchaczy.

 

W niedzielę 25 marca w Województwie Podkarpackim rozpoczynamy serię prelekcji, połączonych z publiczną dyskusją, odbywających się pod wspólnym tytułem: Co zagraża pomyślnej przyszłości polskiego państwa?

 

Zapraszamy na spotkania, w których wezmą udział posłowie i eksperci Prawa i Sprawiedliwości:

 

w Brzozowie – prof. Ryszard Terlecki – Poseł Prawa i Sprawiedliwości; godz. 14.00, Biuro Pana Posła Bogdana Rzońcy, ul. Mickiewicza 22;

 

w Rzeszowie – prof. Jerzy Żyżyński – poseł Prawa i Sprawiedliwości, poseł Gabriela Masłowska, poseł Marek Ast, poseł Stanisław Ożóg, poseł Andrzej Szlachta; godz. 17.00, Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie, ul Mickiewicza 1;

 

w Przemyślu – z udziałem pana posła Pawła Szałamachy i pani poseł Małgorzaty Sadurskiej; godz. 15.30, Biuro Pana Posła Marka Kuchcińskiego, ul. Wybrzeże J. Piłsudskiego 1;

 

w Mielcu – Poseł Krzysztof Szczerski, Poseł Tomasz Poręba, senator Władysław Ortyl; godz. 17.00, Aula Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania, ul. Sękowskiego 1;

 

w Krośnie – prof. Ryszard Terlecki – Poseł Prawa i Sprawiedliwości, poseł Piotr Babinetz; godz. 17.00, Sala Konferencyjna w Biurze Pana Posła Piotra Babinetza, ul. Tkacka 2a.

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści