POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Spotkanie wielkanocne marszałka Sejmu z pracownikami Kancelarii Sejmu

KU126796 KU126773 KU126743 DSCF2600 DSCF2599

KU126826-2

W związku ze zbliżającymi się Świętami Zmartwychwstania Pańskiego marszałek Sejmu spotkał się z pracownikami Kancelarii. – Pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia spokojnych, zdrowych, wesołych, wspaniałych, radosnych, rodzinnych i miłych Świąt Wielkiej Nocy. Wszystkich Państwa proszę o przekazanie życzeń swoim współpracownikom – powiedział Marek Kuchciński.

Marszałek przeprosił za “niekonwencjonalne” wydarzenia, jakie zdarzyły się w Sejmie przed świętami Bożego Narodzenia. – Posłowie jako wybrańcy narodu mają swoje możliwości, umiejętności, prawa, z których wielu z nich korzysta… Jeśli w tym przesadzają, to bardzo za nich przepraszam… Chciałbym, żeby Państwo  czuli zadowolenie z tej pracy, bo pracujemy właściwie w najważniejszej instytucji w systemie państwa polskiego – w parlamencie, w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej – mówił marszałek Sejmu.

W spotkaniu wzięli również udział m.in. wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki oraz szefowa Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska, która w imieniu wszystkich pracowników przekazała świąteczne życzenia dla Prezydium Sejmu.

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści