POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Powiatowy Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

Warszawa,         maja 2019 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie dziękuję za zaproszenie do wzięcia udziału w Powiatowym Dniu Godności Osób Niepełnosprawnych. Nie mogąc uczynić tego osobiście, tą drogą przesyłam serdeczne pozdrowienia dla uczestników uroczystości.  

Dzisiejsze święto jest okazją do przypomnienia nam wszystkim o prawach osób niepełnosprawnych, o tym, że są one integralną częścią naszego społeczeństwa. To moment, który skłania do  refleksji nad ich codziennym życiem – często pełnym nietolerancji i braku zrozumienia. A przecież to właśnie od nich możemy uczyć się wrażliwości oraz  empatii. Powiatowy Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych to także sposobność do  przełamania stereotypów i jednocześnie przyczynek do dyskusji na temat problemów, z  jakimi boryka się ta grupa społeczna, jak również ich bliscy.  

Dlatego pragnę przekazać wyrazy uznania dla osób oraz instytucji zaangażowanych w  organizację uroczystości, a także tych wszystkich, którzy swoją codzienną pracą przyczyniają się do poprawy jakości życia osób dotkniętych przez los. Dziękuję Państwu za  zaangażowanie, a przede wszystkim za chęć niesienia pomocy innym. Jednocześnie życzę powodzenia oraz wytrwałości w podejmowanych przedsięwzięciach.

Z okazji Powiatowego Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych uczestnikom obchodów życzę miłego świętowania w poczuciu zrozumienia i życzliwości.

Raz jeszcze pozdrawiam i łączę wyrazy szacunku.

Marek Kuchciński

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści