POSEŁ NA SEJM RP - OKRĘG 22

MENU

Gala sukcesu Kobiet Karpat i Osobowości

Kobiety są inspiracją życia dla swoich mężczyzn. Stanowią fundament rodziny i wielkie wsparcie dla nas. Podczas konferencji „Kobiety Sukcesu” wyróżniono dzisiaj 22 wspaniałe kobiety, pochodzące z Karpat i z nimi związane. Przede wszystkim żony i matki, ale również kobiety o wielu zdolnościach i talentach. Działaczki społeczne, samorządowe, artystki, przedsiębiorczynie, gospodynie wiejskie, dziennikarki, muzyczki, nauczycielki, strażniczki graniczne i filantropki to tylko niektóre z wielu funkcji pełnionych przez wyróżnione kobiety.

Dziękuję Panie, że jesteście. Za Waszą ciężką pracę i wkład w rozwój Polski oraz naszych małych Ojczyzn. Wasz sukces stanowi inspirację i motywację do jeszcze bardziej wytężonej aktywności dla dobra nas wszystkich.W ramach konferencji odbył się panel dyskusyjny „Między tradycją, a postępem. O roli kobiety we współczesnym świecie.” z udziałem prezes stowarzyszenia Pani Krystyny Wróblewskiej, poseł na Sejm RP Pani Teresy Pamuły, prezenterki telewizji polskiej Pani Ilony Małek oraz dyrektor szpitala psychiatrycznego w Żurawicy Pani Bożeny Ryczan. Wydarzenie uświetnił również wykład dyrektor filharmonii podkarpackiej w Rzeszowie, Pani profesor dr. hab Marty Wierzbieniec – „Kobieta tajemnicza – jak muzyka?”. 

Dziękuję Stowarzyszeniu za dobrze zorganizowane i inspirujące spotkanie oraz wkład w rozwój społeczeństwa obywatelskiego.

Facebook
Twitter

Wydarzenia

Komisje Sejmowe

Prawo i sprawiedliwość

Wyszukiwanie

Archiwum

Archiwum
Przejdź do treści